جراحی بزرگ کردن باسن در یزد

بزرگ کردن باسن در یزد

آنچه می خوانید...

بزرگ کردن باسن را می توان از طریق استفاده از ایمپلنت یا از طریق انتقال چربی موجود یا گاهی ترکیبی از هر دو انجام داد. جراح شما ممکن است بین انواع الگوها و تکنیک های برش انتخاب کند. در این مقاله قصد داریم همه چیز در مورد انواع روش های بزرگ کردن باسن برای شما شرح دهیم.

بزرگ کردن باسن در یزد

بزرگ کردن باسن با کمک پروتز/ایمپلنت

ایمپلنت باسن در چند مرحله انجام می شود که شامل موارد زیر می شوند:

مرحله ۱ – بیهوشی

داروها برای راحتی شما در طول عمل جراحی تجویز می شوند. روش های بیهوشی شامل آرامبخش داخل وریدی و بیهوشی عمومی است. پزشک بهترین انتخاب را برای شما توصیه خواهد کرد.

مرحله ۲ – ایجاد برش

پزشک برش هایی را در نواحی مورد نظر ایجاد می کند.

مرحله ۳ – کاشت ایمپلنت

یک ایمپلنت سیلیکونی که مخصوص باسن ساخته شده است در عضله یا بالای عضله گلوتئال در هر طرف قرار می گیرد. روش قرار دادن و قرار دادن ایمپلنت به نوع ایمپلنت، میزان بزرگ شدن مورد نظر، نوع بدن و توصیه های جراح بستگی دارد.

مرحله ۴ – بستن برش ها

برش ها با بخیه های لایه ای در بافت باسن بسته می شوند.

مرحله ۵ – نتایج

نتایج بزرگ کردن باسن بلافاصله قابل مشاهده است. با گذشت زمان، تورم پس از جراحی برطرف می شود و خطوط برش محو می شوند. با بهبودی و تحقق هدف خود برای داشتن باسن پرتر، رضایت شما از تصویر جدید خود همچنان افزایش می یابد. نتایج این جراحی دائمی است.

بیشتر بخوانید: لیپوماتیک باسن در یزد

بزرگ کردن باسن با پیوند چربی/باسن برزیلی

لیفت باسن برزیلی و یا پیوند چربی طی مراحل زیر انجام می شود:

مرحله ۱ – بیهوشی

در این روش نیز مانند روش های دیگر بیهوشی انجام می شود که شامل تزریق آرامبخش داخل وریدی و بیهوشی عمومی است.

مرحله ۲ – لیپوساکشن

لیپوساکشن از طریق برش های کوچک و نامحسوس انجام می شود. ابتدا بی حسی موضعی رقیق شده برای کاهش خونریزی و تروما تجویز می شود. سپس یک لوله توخالی نازک یا کانولا از طریق برش ها وارد می شود تا با استفاده از یک حرکت کنترل شده جلو و عقب، چربی اضافی شل شود. سپس با استفاده از یک خلاء یا سرنگ جراحی که به کانول متصل است، چربی خارج شده از بدن ساکشن می شود. به طور کلی، جراح شما ممکن است تا سه برابر مقدار چربی که در واقع به باسن تزریق می شود، لیپوساکشن کند.

مرحله ۳ – تزریق چربی

چربی، بافت و خونی که از طریق لیپوساکشن برداشته شده اند، پردازش می شوند. سپس سرنگ ها به یک کانول مخصوص متصل می شوند. جراح شما از این کانول برای اضافه کردن چربی به باسن از طریق تزریق‌های کوچک در پشت شما استفاده می‌کند.

مرحله ۴ – نتایج عمل

نتایج بزرگ کردن باسن بلافاصله قابل مشاهده است. با این حال، نتایج نهایی خود را تا یک سال پس از جراحی مشاهده نخواهید کرد. این روش نتایجی با ظاهر و احساس طبیعی ارائه می دهد. اما ممکن است برآمدگی باسن به مرور زمان کاهش یابد. مقداری از حجم اولیه ای که بعد از عمل پیوند چربی تجربه می کنید، با جذب چربی توسط بدن شما محو می شود. (به طور متوسط بیماران ۶۰ تا ۸۰ درصد چربی منتقل شده را حفظ می کنند، در برخی موارد بیشتر در برخی موارد کمتر). با بهبودی و تحقق هدف خود برای داشتن باسن پرتر، رضایت از تصویر جدید شما باید همچنان افزایش یابد. با افزایش یا کاهش وزن، نتایج شما ممکن است تغییر کند. زیرا چربی منتقل شده می تواند مانند هر چربی دیگر در بدن شما رشد یا کاهش یابد.

بزرگ کردن باسن با روش لیفت

روش های لیفت باسن روش های جراحی هستند و ممکن است نیاز به برش های وسیع داشته باشند. طول و الگوی برش به مقدار و پوست اضافی که باید برداشته شود و همچنین تشخیص جراحی بستگی دارد. در تکنیک‌های پیشرفته معمولاً برش‌ها در مکان‌های استراتژیک قرار داده می شوند.

مرحله ۱ – بیهوشی

در این روش نیز مانند روش هایی که در بالا ذکر شد از بیهوشی استفاده می شود.

مرحله ۲ – برش

یکی از روش‌های رایج لیفت گلوتئال از یک برش درست زیر خط کمر استفاده می‌کند و معمولاً با برش ابدومینوپلاستی در یک روش کانتورینگ بدن ترکیب می‌شود. لیپوساکشن ممکن است برای بهبود کانتور نیز استفاده شود. اگر توسط جراح تشخیص داده شود که شما کاندید مناسبی هستید، برخی از بافت‌هایی که به طور معمول برداشته می‌شوند به صورت استراتژیک در زیر پوست باقی‌مانده پنهان می‌شوند.

در روش دیگر پزشک از برشی درست در زیر باسن استفاده می کند که در چین بین باسن و بالای ران قرار می گیرد. پوست و بافت های اضافی برداشته می شوند و در نتیجه چین مشخص تری ایجاد می شود و گاهی اوقات پوست پشت بالای ساق صاف می شود.

مرحله ۳ – بستن برش ها

بخیه های عمیق در بافت های زیرین به شکل گیری از خطوط تازه شکل گرفته کمک می کند. برای بستن برش های پوستی ممکن است از بخیه استفاده شود.

مرحله ۴ – نتایج جراحی

نتایج لیفت گلوتئال تقریباً بلافاصله قابل مشاهده است. با این حال، بافت ها باید در ۳-۶ ماه اول ترمیم شوند و خطوط برش ممکن است تا دو سال طول بکشد تا از بین بروند.

گیف-اینستاگرام

به طور کلی اگر هر کدام از روش های بالا برای بزرگ کردن باسن توسط بهترین دکتر پیکرتراشی در یزد انجام شود، بیمار با حداقل عوارض به بهترین نتیجه ممکن خواهد رسید.

دکتر منصور سعادتی

دکتر منصور سعادتی

فلوشیپ تخصصی جراحی پستان و متخصص جراحی عمومی
گذراندن دوره تکمیلی جراحی پستان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
بورد تخصصی لیپوماتیک ،پیکر تراشی بدن، تزریق چربی
با سابقه ۶ سال انواع جراحیهای زیبایی پستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *