بهترین دکتر جراحی پستان یزد-دکتر منصور سعادتی

بهترین جراح زیبایی پستان در یزد

آنچه می خوانید...

بهترین جراح زیبایی پستان در یزد کیست؟ پرطرفدارترین جراحی زیبایی بین زنان به ترتیب، رینوپلاستی، جراحی پلک، لیفت صورت، لیپوساکشن و جراحی زیبایی پستان است. زیبایی سینه یکی از فاکتورهای جذابیت در زنان است و وقتی یک خانم از زیبایی پستان خود راضی باشد، اعتماد به نفس او بالاتر می رود. توجه کنید که جراحی پستان یک ضرورت نیست. و همچنین جنبه درمانی ندارد. البته باید توجه کنید برای اغلب خانم‌هایی که در اثر بیماری‌های مختلف یک یا هر دوی پستان خود را از دست داده‌اند، و برای پروتز یا روش‌های دیگر، مراجعه می‌کنند، می‌تواند جنبه درمانی نیز داشته باشد.

بهترین جراح زیبایی پستان یزد

نحوه انتخاب بهترین جراح زیبایی پستان در یزد

جراحی زیبایی سینه و به طور کلی انواع جراحی زیبایی سینه عملی انتخابی هستند و فرد مجبور نیست برای بهبود سلامتی این کار را انجام دهد.

پس برای عمل سینه با مشورت و تحقیق بهترین جراح زیبایی پستان را انتخاب کنید تا دچار عوارض جبران ناپذیر نشوید. یک جراح زیبایی خوب پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی و جراحی پلاستیک، فلوشیپ جراحی زیبایی را برای قسمت خاصی از بدن می گیرد. توجه داشته باشید که فاکتورهایی برای انتخاب بهترین جراح پستان وجود دارد که باید همگی آن‌ها را در نظر بگیرید.

اگر در شهر یزد زندگی می‌کنید و به دنبال یک متخصص برای انجام عمل زیبایی هستید، به شما پیشنهاد می‌دهیم که رزومه و نمونه کارهای قبلی پزشک را مشاهده کنید. در این صورت می‌توانید میزان رضایت افراد از گرفتن خدمات زیبایی را بررسی کنید.

ویژگی های بهترین جراح زیبایی پستان

امروزه تقاضا مردان و زنان برای جراحی های زیبایی بسیار بالاست. بدین سبب پزشکان زیادی وارد حوزه جراحی پلاستیک شده اند. یک جراح زیبایی پستان حرفه ای می تواند به شما این اطمینان را دهد که با کمترین ریسک به ظاهر مطلوب خود برسید.

در اینجا ۳ ویژگی از بهترین جراح زیبایی پستان را بیان می کنیم:

۱.      مدرک پزشکی معتبر در حوزه جراحی پلاستیک و فلوشیپ جراحی زیبایی سینه

گاهی اوقات پزشکان یا جراحان عمومی بدون گذراندن دوره های آکادمیک و تخصصی وارد حوزه جراحی پلاستیک می شوند. برای انتخاب یک جراح پستان خوب و عمل زیبایی به خوبی تحقیق کنید و چون عمل های زیبایی به انتخاب خودتان است، به دلیل هزینه خود را درگیر عوارض ناگوار نکنید.

۲.      تجربه و مهارت پزشک

در هر کاری تجربه حرف اول را می زند. همان طور که شنیده اید کار نیک کردن از پر کردن است، پس هرچه تجربه جراحی زیبایی پزشک بیشتر باشد، مهارت او بالاتر می رود. وقتی می خواهید به دنبال بهترین جراح زیبایی پستان بگردید، حتما نمونه های جراحی پزشک را ببینید تا بهتر تصمیم بگیرید.

۳.      اخلاق پزشکی

یک پزشک قبل از هر چیز باید اخلاق حرفه ای داشته باشد و با بیمار خود صادق باشد. گاهی اوقات رسیدن به نتیجه دلخواه بیمار غیرممکن است یا آن جراح توانایی انجامش را ندارد، پس باید صادقانه به بیمار بگوید. یک جراح خوب بهترین گزینه را که هم از نظر سلامتی خطر کمتری داشته باشد و هم از نظر زیبایی به ایده آل بیمار برسد را انتخاب کرده و با او در میان می گذارد.

در انتها این شما هستید که با توجه به شرایط خود بهترین جراح زیبایی سینه را که مطابق با فاکتورهای مدنظرتان است انتخاب می کنید. پس تمام جوانب را به خوبی بسنجید تا در آینده پشیمان نشوید.

گیف-اینستاگرام

جراح سینه خانم

چون اغلب متقاضیان جراحی زیبایی سینه خانم هستند، ترجیح می دهند تا این جراحی را تحت نظر یک جراح سینه خانم انجام دهند تا راحت تر مشکلات و انتظاراتشان را از این جراحی با پزشک را در میان بگذارند. مانند هر جراحی و کاری، جنسیت عامل موفقیت و بهتر بودن نیست. اگر دوست دارید یک جراح سینه خانم عمل زیبایی را برایتان انجام دهد با تحقیق و بررسی فاکتورهایی که در بالا گفتیم می توانید بهترین جراح زیبایی پستان و خانم که مناسب با انتظارت شما هست را پیدا کنید. به طور کلی توجه داشته باشید که به دلیل حساس بودن عمل‌های زیبایی بهتر است، به تجربه و مدرک متخصص و همچنین نتایج عمل‌های قبلی او توجه کنید تا به مسائل جانبی دیگر.

سخن آخر

همان طور که گفتیم، جراحی های زیبایی عملی به انتخاب خودتان است. پس نباید با انتخاب نادرست سلامت خود را به خطر بیاندازید. حتما قبل از انتخاب بهترین جراح زیبایی پستان از معتبر بودن مدارک پزشکی او مطمئن شوید، سپس با دیدن نمونه کارها، انتخاب کنید که کدام پزشک برایتان بهتر است.

دکتر منصور سعادتی

دکتر منصور سعادتی

فلوشیپ تخصصی جراحی پستان و متخصص جراحی عمومی
گذراندن دوره تکمیلی جراحی پستان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
بورد تخصصی لیپوماتیک ،پیکر تراشی بدن، تزریق چربی
با سابقه ۶ سال انواع جراحیهای زیبایی پستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *