بهترین دکتر ژنیکوماستی یزد

انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی در یزد

آنچه می خوانید...

بهترین جراح ژنیکوماستی یزد کیست؟ بزرگی سینه یکی از عارضه هایی می باشد که برای آقایان بسیار ناخوشایند به نظر می رسد. ژنیکوماستی در آقایان می تواند تاثیرات ناخوشایندی در کیفیت زندگی آن ها داشته باشد و بسیاری از مردانی که با این عارضه مواجه هستند اعتماد به نفسشان را از دست می دهند.

در جراحی ژنیکوماستی بخشی از بافت چربی سینه برداشته می شود و همین امر سبب می شود جذابیت اندام مردانه به آن ها بازگردانده شود . این عمل جراحی به دلیل پیچیدگی هایی که دارد لازم است توسط بهترین جراح ژنیکوماستی صورت بگیرد.

دکتر منصور سعادتی بهترین جراح ژنیکوماستی در یزد با تجربه بسیار و بهره گیری از تکنیک های پیشرفته در این زمینه توانسته است نتایج رضایت بخشی به دنبال داشته باشد. ما در این مقاله به شرح برخی از ویژگی های بهترین جراح ژنیکوماستی پرداخته و علت بروز این عارضه را در مردان مورد بررسی قرار می دهیم.

چرا ژنیکوماستی ایجاد می شود؟

ژنیکوماستی در حقیقت بزرگی سینه در آقایان بوده و این واژه مختص به آقایان می باشد. در این عارضه گاهی هر دو سینه و گاهی تنها یک سینه بزرگ شده و حالت فلت خود را از دست می دهد. در پاسخ به سوال چرا ژنیکوماستی ایجاد می شود باید گفت که علت آن ها هورمون ها هستند. بله در این عارضه هورمون استروژن نسبت به تستوسترون افزایش داشته و عامل اصلی بزرگی سینه در آقایان می باشد.

البته عوامل دیگری مانند چاقی نیز در این مورد دخیل هستند و بسیاری از آقایانی که دچار چاقی مفرط هستند با بزرگی سینه نیز همراه می باشند. البته ناگفته نماند که بزرگی سینه در اثر چاقی جای نگرانی ندارد و با مشورت با بهترین جراح ژنیکوماستی و رعایت سبک زندگی سالم می تواند به حالت نرمال بازگردد.

در بسیاری موارد ژنیکوماستی می تواند به دلایل دیگری اتفاق افتاده باشد که تنها با معاینه بهترین جراح ژنیکوماستی می توان به آن پی برد و لازم است در چنین مواردی حتما با پزشک مشورت شود:

 • مصرف داروهای خاص مانند HIV
 • شیمی درمانی
 • متادون
 • داروهای ضدقارچ
 • مصرف الکل و ماریجوانا
 • سندروم کلاین فلتر
 • داشتن مشکل سلامتی مانند نقص کلیه یا کبد

همگی می توانند از دیگر دلایل ابتلا به این عارضه باشند. در صورتی که می خواهد جراحی ژنیکوماستی انجام دهید لازم است این جراحی توسط بهترین جراح ژنیکوماستی در یزد انجام شود تا از خطر و عوارض آن تا حد بسیاری مصون باشید.

دلایل اهمیت بهترین جراح ژنیکوماستی

جراحی کوچک کردن سینه در آقایان، نیازمند تبحر و تخصص بهترین جراح ژنیکوماستی در یزد می باشد.

جراح شما باید بداند چه مقدار از سینه را برش دهد؟ چه قسمت هایی را باید برش دهد تا بهترین نتیجه حاصل شود؟چه مقدار از بافت سینه باید برداشته شود؟

همه اینها نیازمند تخصص و تبحر بهترین جراح ژنیکوماستی در یزد می باشد که با اتخاذ تصمیمات درست و در نظرگرفتن سلامتی بیمار در قدم اول بهترین نتیجه را خلق می کند. اگر پزشک شما به اندازه کافی حاذق نباشد و در این عمل تجربه کافی نداشته باشد ممکن است تصمیمات نادرستی گرفته و نه تنها زیبایی به زیبایی شما آسیب می رساند بلکه ممکن است سلامتی شما را تحت تاثیر قرار داده و آن را به خطر بیاندازد.

بهترین جراح ژنیکوماستی یزد-دکتر منصور سعادتی

بهترین جراح ژنیکوماستی یزد

در انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی در یزد لازم است نکات زیر را درنظر بگیرید:

 • آیا جراح موردنظر تحصیلات مرتبط با این عمل را گذارنده است؟
 • چه مدت زمانی است که در این زمینه فعالیت دارد؟
 • چه تعداد جراحی هایی انجام داده است؟
 • میزان رضایت بیمارانی که تحت این عمل قرار گرفته اند چقدر بوده است؟
 • اخلاق مداری پزشک

دکتر منصور سعادتی با سابقه بیش از ۱۰ سال جراحی زیبایی پستان و هم چنین تجربه بیش از ۱۰۰۰ جراحی زیبایی شکم و پیکرتراشی بهترین جراح ژنیکوماستی در یزد می باشد که با افتخار جراحی های بسیار موفق داشته است. این جراحی عموما به صورت باز انجام می شود و یا بنا به تکنیک های پزشک ممکن است با روش های جدیدی صورت گیرد. برای درمان ژنیکوماستی استفاده از ابزارهایی مانند لیزرلیپولیز، لیپوساکشن در یزد به صورت اولتراسونیک بسیار رایج می باشد.

بیشتر بخوانید: تزریق چربی به سینه در یزد

گیف-اینستاگرام

سوال متداول

در کنار این دوران بلوغ یکی از چالش برانگیزترین دوران برای نوجوانان پسر می باشد. نوجوانان پسر در این دوران دچار تغییرات هورمونی بسیاری می باشند. در این دوران ممکن است پسران دچار ژنیکوماستی شوند که جای نگرانی ندارد و پس از گذشت این سن برطرف خواهد شد. اما اگر بهبودی پس از این دوران حاصل نشد لازم است توسط بهترین جراح ژنیکوماستی در یزد معاینه شده و تحت نظر قرار بگیرد.

کلام آخر

جراحی ژنیکوماستی در آقایان جزو جراحی های زیبایی بوده که علاوه بازگرداندن زیبایی تاثیر بسزایی در سلامتی شان دارد. لذا انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی در یزد می تواند یکی از قدم های اصلی در انجام این جراحی مهم به شمار آید به گونه ای که نتیجه جراحی و زندگی پس از آن تا حد بسیاری زیادی به این موضوع وابسته می باشد.

دکتر منصور سعادتی

دکتر منصور سعادتی

فلوشیپ تخصصی جراحی پستان و متخصص جراحی عمومی
گذراندن دوره تکمیلی جراحی پستان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
بورد تخصصی لیپوماتیک ،پیکر تراشی بدن، تزریق چربی
با سابقه ۶ سال انواع جراحیهای زیبایی پستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *